Żywienie

Konie to wbrew pozorom bardzo delikatne zwierzęta, szczególnie pod względem układu pokarmowego, dlatego tak ważne jest ich racjonalne żywienie. W naszym internetowym sklepie jeździeckim znajdziesz tylko sprawdzone i przetestowane pasze, witaminy i suplementy dla koni. Naszym ulubionym producentem jest Eggersmann i St.Hippolyt. Eggersmann to  producent wysokiej jakości pasz takich jak Eggersmann F-musli, Eggersmann Structure Mix  Eggersmann Frucht musli
Dla koni z tendencją do kolek polecamy szczególnie podawać doskonałą paszę Eggersmann EMH F-musli. Jest ona bezpieczna dla delikatnego przewodu pokarmowego koni, ponieważ nie zawiera owsa. Wiele klientów naszego sklepu jeździeckiego przetestowało to musli i ich konie cieszą się dobrą kondycją i zdrowiem. 
Dla koni chudych z problemami z nabraniem odpowiedniej masy zalecane jest podawanie wysłodków buraczanych, najlepsze to te z St.Hippolyt Beet Pulp Winter. Dzięki nimi Twój koń odzyska apetyt i się zdrowo utuczy. 

W tej kategorii znajdziesz również suplementy pionierskiego producenta Cortaflex. Preparaty na stawy, Ha Regular Solution Cortaflex preparat na stawy jest sprawdzony i naprawdę skuteczny. 

Najczęściej wybierane w naszym internetowym sklepie jeździeckim witaminy dla koni to witaminy ogólne Eggersmann Horse Vital Plus. Są one bardzo wydajne i chętnie zjadane przez konie. 
Na mocne i zdrowe kopyta dla koni bestsellerem jest Ungulat St.Hippolyt. Jest bogaty w aminokwasy budujące keratynę, ponadto zawiera wyselekcjonowane zioła wspomagające krążenie w obrębie puszki kopytowej. Posiada wysoce przyswajalne pierwiastki śladowe oraz mieści w sobie bioaktywne drożdże. 

Smaczki dla koni to szybka i zdrowa nagroda dla Twojego konia, którą możesz schować do kieszeni i sięgnąć po nią nawet podczas treningu. W naszym internetowym sklepie jeździeckim znajdziesz naturalne smaczki Pegastro i Lopez o różnych ciekawych smakach. 
Jeżeli chcesz kupić prezent dla swojego konia najlepszym pomysłem będą witaminowe smaczki dla koni St.Hippolyt LOBS. Twój koń je pokocha. 

sklepjezdziecki do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl