Podkładka pod siodło

 

Podkładka pod siodło dla komfortu grzbietu Twojego konia

Wybierz podkładkę, która spełnia Twojego oczekiwania. Polecamy podkładki acavallo oraz york. 
Podkładki z wełny owczej świetnie prezentują się na zawodach. Jeśli potrzebna Ci jest cieńsza warstwa wybierz żel pod siodło. 

Szukasz idealnej podkładki pod siodło?

Rozwiązanie to podkładki Acavallo. Wersja podnosząca tyłu lub przód, piankowa czy z futrem. Idealna jakość wykonania. Znajdzie się również żel pod siodło z wycięciem na przedni łęk lub przezroczysty lepki. Klasyczna z wełny owczej lub cieniutka ale tania. Jeśli chodzi o producenta to Acavallo zdecydowania wygrywa i zbiera najlepsze opinie.

Podkładki pod siodło wysokiej klasy

Największą popularnością cieszy się żelowa podkładka pod siodło Acavallo Hexagone.  W dużym stopniu pochłania wstrząsy, a heksagonalna struktura żelu to gwarancja odpowiedniej przepuszczalności powietrza. Elastyczna forma pozwala na dopasowanie się do siodła oraz do ruchów konia, dodatkowym atutem jest wykonanie z materiału antypoślizgowego. Dzięki odpowiedniej grubości zapewnione jest równomierne rozłożenie ciężaru jeźdźca. 
W podkładkach pod siodło Acavallo po raz pierwszy zastosowano najnowszą technologię - piankę Memory Foam stworzoną w celu pochłaniania wstrząsów i równomiernego rozłożenia nacisku na koński grzbiet. 

Dlaczego należy zakładać koniowi podkładkę pod siodło? 

Podkładkę pod siodło powinno się zakładać koniowi, gdy siodło nie pasuje. Jak jest za szerokie lub za wąskie, gdy przód lub tył odstaje. Podkładka pod siodło koryguje ułożenie siodła jeździeckiego. Amortyzuje ona również wstrząsy, chroni grzbiet koński przed otarciami i urazami. Podkładka pod siodło równomiernie rozmieszcza ciężar jeźdźca. Szczególnie polecana jest dla koni sportowych, przy skokach przez przeszkody, w ujeżdżeniu, w WKKW. 
Jeżeli masz jakiekolwiek problemy z siodłem, wydaje Ci się, że nie leży prawidłowo i chcesz kupić podkładkę pod siodło. Najlepiej dopasowanie siodła skonsultować z profesjonalnym saddle-fitterem, pasowaczem siodeł. Jest to osoba wykwalifikowana w doborze siodeł jeździeckich i pomoże dobrać podkładkę idealnie pasującą pod siodło. 

Zakup podkładki wysokiej klasy jak Acavallo podkładka pod siodło, to inwestycja w ochronę grzbietu Twojego konia i jego dobre samopoczucie.  

sklepjezdziecki do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl