HorseLine- najwyższej jakości organiczne preparaty!

Dlaczego warto wybierać produkty firmy HorseLine?

Organiczne dodatki żywieniowe HorseLine to skoncentrowane źródło antyoksydantów, 
witamin i składników mineralnych o wiele łatwiej przyswajalnych, niż ich syntetyczne odpowiedniki. 
Najwyższej jakości komponenty użyte do produkcji wszystkich naszych preparatów, 
nie zawierają konserwantów i z powodzeniem mogłyby się znaleźć na Twoim własnym talerzu. 

Marka HorseLine powstała w 2015 roku, w ofercie znajdą Państwo produkty stworzone na bazie komponentów nie tylko czystych ekologicznie, ale również przeznaczonych do segmentu spożywczego dla ludzi.

Składniki preparatów marki HorseLine, są 100% organiczne. Pakowane w czystej postaci, świeżo po zmieleniu, uprzednio poddane obróbce termicznej odpowiednio dobranej dla optymalnego zachowania składników odżywczych. Skoncentrowane naturalne źródła antyoksydantów, witamin i składników mineralnych w naszych suplementach są łatwiej przyswajalne przez organizm, niż ich syntetyczne odpowiedniki. W obliczu zagrożeń, jakie generuje wykorzystywana niemal na każdym kroku chemia spożywcza oraz produkty GMO, coraz częściej szukamy naturalnych i tylko naturalnych dodatków do żywności.

Ich celem nie jest tworzenie kolejnego, zbędnego imperium produkcyjnego w branży karm dla zwierząt. Firma Pokusa pragnie budować świadomość społeczną, jednocześnie poszerzać wiedzę na temat zdrowego i naturalnego żywienia naszych pupili, by tym samym chronić ich zdrowie. Współpracują oni z najlepszymi lekarzami weterynarii, pracownikami naukowymi i specjalistami żywienia zwierząt domowych, aby wspólnie dbać o dobrostan zwierząt. Zaufało im już setki hodowców psów i kotów rasowych w Polsce i zagranicą, a także dziesiątki osób uprawiających różne rodzaje sportów kynologicznych.

Marka HorseLine tworzy naturalną, zdrową i bezpieczną alternatywę dla produktów na bazie „chemicznych polepszaczy”.
Alternatywę dla ludzi kochających swoje zwierzęta, tak jak my. Wszystkie preparaty dla koni marki Pokusa znajdziesz w sklepie jeździeckim Kashtan. 

Nagrody, certyfikaty:
– tytuł „Dobra marka 2017”
– wyróżnienie plebiscyt Top for Dog 2015
– tytuł: LIDER Kreator rynku Zoologicznego, Rynek Zoologiczny 2016
– złoty laur konsumenta: Laur Smaokkowitości 2015

Najpopularniejsze produkty firmy HorseLine:

HorseLine BoswelliaSeratta

Unikalna kompozycja MSM, witaminy C oraz ekstraktu z kadzidłowca o gwarantowanym, wysokim stężeniu kwasów bosweliowych w synergicznym połączeniu kwasu acetylo-alfa-bosweliowego i kwasu 11-keto-β-bosweliowego (AKBA). Boswellia serrata może stanowić bezpieczniejszą alternatywę dla syntetycznych kortykosteroidowych leków przeciwzapalnych.
Zastosowanie:
Rehabilitacja – w trakcie rekonwalescencji po urazach i operacjach aparatu ruchu, zapalenie stawów, kręgosłupa, choroba zwyrodnieniowa układu kostno-stawowego, zapalenie kaletek maziowych, mięśniobóle, w stanach zapalnych ścięgien i więzadeł.
Sport – ochrona i regeneracja aparatu ruchu, sztywność stawów i mięśni, bóle kręgosłupa i grzbietu,opuchlizny, nakostniaki.
Senior – sztywność, zmniejszona ruchomość stawów, osteoporoza, choroby reumatyczne i artretyczne.

HorseLine MSM

HorseLine MSM wysoce przyswajalny, organiczny dodatek żywieniowy dla koni i kucy.
MSM (metylosulfonylometan) związek siarki biogennej, pozyskiwany z miazgi sosnowej wykazuje działanie przeciwreumatycznie i przeciwzapalnie. Ma znaczące działanie przy regeneracji tkanki chrzęstnej w stawach. Wspiera budowę ścięgien, więzadeł i mięśni. Uczestniczy w syntezie kolagenu i keratyny. Stymuluje wytwarzanie przeciwciał, przez co wspomaga układ odpornościowy.
MSM przywraca elastyczność i przepuszczalność ścian komórkowych, na skutek czego dochodzi do polepszenia warunków przepływu płynów tkankowych. Szkodliwe substancje w postaci np. kwasu mlekowego mogą zostać z komórek usunięte i dostarczone substancje odżywcze, regenerujące. W efekcie następuje wyrównanie ciśnienia w komórkach tkanek, zmniejszenie bólu lub eliminacja jego przyczyn. Działanie to jest niezwykle ważne w przypadku koni starszych oraz sportowych ( ze względu na częste stłuczenia, zakwasy mięśni oraz kontuzje). NIE ZAWIERA ANTYZBRYLACZY!
Zastosowanie:
Rehabilitacja – w trakcie rekonwalescencji po urazach i operacjach aparatu ruchu.
Sport – ochrona i regeneracja aparatu ruchu, stłuczenia, opuchlizny, zakwasy mięśni, nakostniaki, sztywność stawów i mięśni.
Senior – sztywność stawów i mięśni, opuchlizny, zmniejszona ruchomość stawów.
Kopyta – w przypadku problemów z kruchym, pękającym rogiem kopytowym.

HorseLine Czarci pazur

Wyraźnie zwiększa radość z ruchu, wspomagając jego płynność.
Naturalnie mocny preparat dietetyczny. Na produkcję 1 kilograma ekstraktu HorseLine Czarci pazur zużyto aż 4 kilogramy suszonego korzenia hakorośli. Doskonale sprawdza się w naturalnej terapii przeciwzapalnej oraz przeciwbólowej aparatu ruchu jak również w przypadkach nieżytu dróg oddechowych, zaburzeniach trawienia, przepływu żółci, stanach zapalnych wątroby, czy chorobach autoimmunologicznych. U koni sportowych doskonale sprawdza się jako środek chondroprofilaktyczny. Wykazuje także działanie wyciszające/ uspokajające.
Wyraźnie zwiększa radość z ruchu, wspomagając jego płynność.
Zastosowanie:
Rehabilitacja – w trakcie rekonwalescencji po urazach i operacjach aparatu ruchu, zapalenie stawów, kręgosłupa, choroba zwyrodnieniowa układu kostno-stawowego, zapalenie kaletek maziowych, mięśniobóle, w stanach zapalnych ścięgien i więzadeł.
Sport – ochrona i regeneracja aparatu ruchu, sztywność stawów i mięśni, bóle kręgosłupa i grzbietu, opuchlizny, nakostniaki. Nerwowość i pobudliwość.
Senior – sztywność, zmniejszona ruchomość stawów, osteoporoza, choroby reumatyczne i artretyczne.

HorseLine BiotinMax

Mocna, zdrowa puszka kopytowa.
Mieszanka paszowa uzupełniająca o optymalnej koncentracji składników odżywczych decydujących o prawidłowym tempie wzrostu i mocnej strukturze rogu kopytowego. Podwyższona zawartość Biotyny, Dl-metioniny oraz cynku pomaga w wytworzeniu niezwykle mocnej, zdrowej struktury puszki kopytowej.
Preparat szczególnie polecany w przypadkach wymagających szybkiej regeneracji. W problemach z kruchym, łamliwym rogiem kopytowym oraz pękającej mało elastycznej puszki kopytowej. Do produkcji tego preparatu użyliśmy najwyższej jakości surowców klasy premium oraz mikroelementów w formie chelatów charakteryzujących się wysoką biodostępnością dzięki czemu szybko i skutecznie uzupełniają niedobory.
Zastosowanie :
– kruche, łamliwe, pękające kopyto
– wolny przyrost puszki kopytowej
Dlaczego BiotinMax marki HorseLine?
Produkt posiada bardzo wysoką dawkę biotyny (2.200.000 mcg) wzbogaconą o składniki charakteryzujące się dużą przyswajalnością z najwyższej jakości surowców klasy premium, posiadających certyfikat: HG (Human Grade).

 W sklepie jeździeckim Kashtan znajdziesz pełną ofertę preparatów dla koni marki HorseLine, bardzo popularnych, sprawdzonych i niezwykle cenionych wśród naszych klientów produktów!

sklepjezdziecki do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl