sklepjezdziecki Czas realizacji zamówień w internetowym sklepie jeździeckim

Wszystkie zamówienia są przyjmowane do realizacji w ciągu 24h od złożenia zamówienia - pracujemy 7 dni w tygodniu.

Nasza obsługa robi wszystko co w jej mocy, aby przesyłki wychodziły jak najszybciej od czasu złożenia zamówienia niezależnie od czasu podanego przy produkcie. Podane informacje o czasie wysyłki są orientacyjne. Czas może się nieznacznie wydłużyć lub skrócić. Czas ten zależy od dostępności produktów na hurtowni.

Prowadzimy sklep internetowy i stacjonarny i może się zdarzyć, że stan produktu nie zostanie zaktualizowany. Często zdarza się, że produkt, który jest oznaczony z dłuższą wysyłką jest wysyłany w 24h. 
Zdarza się również, że systemy magazynowe wskażą produkt, który skończył się w hurtowni/magazynie.

Każdorazowo jeżeli zdarzy się, że dana rzecz jest niedostępna na hurtowni/magazynie - informujemy o tym telefonicznie i ustalamy z klientem czy oczekujemy na wysyłkę czy ewentualnie wymieniamy produkt. 


SZYBKIE ZAKUPY

Jeżeli zależy Ci na szybkim zakupie - zadzwoń do nas 796 222 409 - poinformujemy Cię co jest dostępne do natychmiastowej wysyłki i możesz od razu złożyć natychmiastowe zamówienie telefonicznie.
Przesyłka zostanie nadana w ciągu 24h. 
W ciągu 24h zawsze wysyłane są: BONY PODARUNKOWE. 


WYSYŁKA SIODEŁ DAW-MAG

Wszystkie siodła oznaczone są jako "na zamówienie". Generalnie siodła są wysyłane w ciągu ok. 6-8 tygodni. Czas ten nieznacznie może się wydłużyć lub skrócić. Bywa jednak tak, że siodło jest aktualnie dostępne na magazynie i jest wysyłane w ciągu 24 h. Jeśli interesuje Cię dany model i masz pytanie o czas jego wysyłki napisz do nas na sklep@kashtan.pl. Wszystkie siodła, które są przez nas pasowane mają dłuższy czas wysyłki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą >> PASOWANIE SIODEŁ


STATUSY CZASU WYSYŁKI

"24h"
Dany produkt znajduje się u nas w sklepie stacjonarnym. Wysyłamy go od razu po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.
W ciągu 24h zawsze wysyłane są: BONY PODARUNKOWE, czapraki marki Art et Cheval. 

"na zamówienie"
Produkty z takim statusem, nie są dostępne w magazynie od ręki. Sprowadzamy je od producenta/dystrybutora, po złożeniu przez Ciebie zamówienia.
Czasami zamówiony produkt może okazać się niedostępny. W takiej sytuacji skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko otrzymamy taką informację od producenta.

 

sklepjezdziecki do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl