Książki

W tej kategorii znajdziesz pozycje, jakie każdy jeździec powinien przeczytać. Stanowią one kwintesencję jeździectwa i dlatego dostępne są one w naszym internetowym sklepie jeździeckim i sklepie stacjonarnym w Krakowie.
Posiadamy szeroki wybór książek i poradników dla młodego jeźdźca niezbędnych do zdania każdej odznaki PZJ jak ,,Akademia Jeździecka’’ Wacława Pruchniewicza. Pomożemy najmłodszym w poznaniu świata jeździeckiego, dzięki dostępnym w naszym sklepie w Krakowie bestsellerom ,,Koń Zebrany’’  i ,,Zaklepany’’, które są napisane przez instruktorów jazdy konnej.
Naszym celem jest uświadomienie, że koń to przyjaciel ( przydatne będzie ,,101 ĆWICZEŃ Z ZMIEMI" Cherry Chill) i kompan każdego jeźdźca, posiadając na stanie publikacje takie jak ,,Inteligencja koni’’ Marlitt Wendt. W celu urozmaicenia ćwiczeń na ujeżdżalni dla jeźdźca i konia, w naszej ofercie znajdziesz znane i cenione pozycje jak np.:  ,,101 ĆWICZEŃ NA UJEŻDŻALNI" Cherry Chill czy ,,101 ĆWICZEŃ DLA SKOCZKA" Linda L. Allen, Dianna R. Dennis.
Książki jeździeckie to świetny pomysł na prezent dla każdego koniarza. 

Książki o koniach i poradniki. Książki jeździeckie to podstawa wiedzy teoretycznej w jeździe konnej. Biblia to Akademia Jeździecka Wacław Pruchniewicz. To lektura na pierwsze czytanie. Następnie Młody Jeździec i książki dla młodzieży. Koń Zebrany i Zaklepany to nasze ulubione pozycje. Następne to 101 Ćwiczeń Dla Skoczka, Z Ziemi i Na Ujeżdżalni. W naszym internetowym sklepie jeździeckim znajdziecie też książki dla trenerów i studentów weterynarii.

sklepjezdziecki do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl