Kask jeździecki (toczek)

Kiedyś zwany toczkiem, dziś już figuruje jedynie jako kask jeździecki wzorowany na toczkach. Obecnie kaski do jazdy konnej mają szereg zabezpieczeń, które mają jak najlepiej chronić naszą głową podczas upadku. Wszystkie nasze kaski jeździeckie spełniają europejskie normy bezpieczeństwa. 

Jak dobrać kask jeździecki?

Zmierz obwód głowy w poziomie, w najszerszym miejscu, mniej więcej 2 cm nad brwiami.
Wynik w centymetrach (np. 56 cm) to Twój rozmiar kasku - 56.

Pamiętaj, że jeśli kask nie będzie pasował, zawsze możesz go zwrócić lub wymienić :)
W razie pytań śmiało zadzwoń do nas: 796 222 409.

Kask jeździecki
to podstawa bezpieczeństwa w jeździe konnej. Wybierz kask regulowany lub dopasowany idealnie do głowy. Do wyboru mamy kaski firm Horze, York i Fair Play, Jednak absolutną gwiazdą jest kask Uvex Exxential. To najpopularniejszy kask jeździecki w dobrej cenie. Zbiera on najlepsze opinie wśród jeźdźców kupujących w naszym internetowym sklepie jeździeckim. 
Producent Uvexa zastosował najnowszą technologię w wytworzeniu kasku do jazdy konnej Exxential, dzięki czemu jest on niezwykle wytrzymały, odporny na wstrząsy i czynniki atmosferyczne. 
Dużą sławą w sklepach jeździeckich cieszą się kaski jeździeckie Fair Play, szczególnie polecany jest  kask do jazdy konnej Fair Play Fusion. W błyskawicznym czasie podbił on serca wielu jeźdźców i stał się prawdziwym bestsellerem. Kask Fair Play Fusion dostępny jest on w wersji Matt, Logo, Stardust oraz Moonlight

sklepjezdziecki do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl