sklepjezdzieckiOpcje przeglądania
Rozmiar
LUKAR Derka Drukowana RÓŻNE WZORY LUKAR Derka Drukowana RÓŻNE WZORY
Producent: LUKAR
Cena: 430,50 zł
szt.
sklepjezdzieckizobacz więcej
LUKAR Derka Polarowa TOFFI LUKAR Derka Polarowa TOFFI
Producent: LUKAR
Cena: 150,00 zł
szt.
sklepjezdzieckizobacz więcej
LUKAR Czaprak Geometryczny z łosiem LUKAR Czaprak Geometryczny z łosiem
Producent: LUKAR
Cena: 184,50 zł
szt.
sklepjezdzieckizobacz więcej

Dla konia

W tej kategorii znajdziesz wszystko czego potrzebuje Twój koń. W naszym jeździeckim sklepie internetowym i w sklepie stacjonarnym w Krakowie posiadamy szeroki wybór najlepszego asortymentu dla każdego wierzchowca. Dbamy o to aby każdy koń był czyszczony wysokiej jakości szczotkami firm takich jak HORZE, YORK i FAIR PLAY szczotka Smart Brush (podobna do Magic Brush), które są dostępne w naszym internetowym sklepie jeździeckim. Posiadamy ogromny wybór czapraków wszystkich rodzajów i najlepszych producentów jak LUKAR czy YORK czaprak LUNA.
Zapewniamy bogatą gamę kolorystyczną kantarów YORK Malaga czy START Stars, które są zawsze dostępne od ręki w jeździeckim sklepie stacjonarnym w Krakowie. Mieszczą się u nas także najbardziej wytrzymałe derki HORZE i YORK, które sami testowaliśmy na naszych koniach.
Nasz sklep jeździecki dba o każdego wierzchowca, dlatego sprowadzamy specjalnie dla nich tylko najlepszej jakości pasze EGGERSMANN F-Musli i ST.HIPPOLYT Krauter Musli i wszelkiego rodzaju suplementy jak CORTAFLEX Glukozamina + MSM, EQUISTRO Kerabol. Pomagamy także podczas pierwszej pomocy koniom, dzięki dostępności od ręki w naszym sklepie stacjonarnym w Krakowie dużego wyboru wcierek jak ABSORBINE i ECLIPSE BLUE.

sklepjezdziecki do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl