Bryczesy jeździeckie

Bryczesy jeździeckie damskie


Bryczesy damskie zajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym w wielu rodzajach i kolorach. Amazonki mają do wyboru bryczesy z pełnym lejem, bryczesy z krótkim lejem i bryczesy z lejem silikonowym. Pełny lej wybiera większość jeźdźców ze względu na lepszą przyczepność do siodła. Krótki lej wybiera się w początkowych etapach nauki jazdy konnej. 


Rozmiarówka bryczesów jeździeckich damskich:

34, 36, 38, 40, 42, 44, 46 
68, 72, 76, 80, 84, 88

Bryczesy jeździeckie męskie


Bryczesy jeździeckie męskie występują w stonowanej gamie kolorystycznej. Najczęściej wybieranym kolorem jest czarny. Bryczesy męskie charakteryzują się stosowaniem zaszewek z przodu i imitacji kieszeni z tyłu. 

Bryczesy jeździeckie dziecięce

 
Bryczesy jeździeckie dziecięce nie różnią się niczym od bryczesów dla dorosłych. Dla dzieci istnieje jednak oferta pełna barw i motywów, które szczególnie przypadną do gustu młodzieży.

Bryczesy z pełnym lejem

- to bryczesy, które posiadają dodatkowy materiał od korku do kolana, który pomaga w przyczepności do siodła. Pełny lej najczęściej wykonany jest z materiału skóropodobnego.

Bryczesy z krótkim lejem

- krótki lej to tzw. lej kolanowy, dodatkowy materiał ochronny znajduje się po wewnętrznej stronie kolana.

Bryczesy z lejem silikonowym

- najpopularniejsze w ostatnich sezonach. Lej silikonowy tzw. grip jest wprasowany w bryczesy w części, gdzie zazwyczaj znajduje się pełny lej. Występuje wiele rodzajów i kształtów leja w różnych modelach bryczesów jeździeckich. Bryczesy z lejem silikonowym szczególnie pomagają utrzymać prawidłowy dosiad w siodłach skórzanych. 

sklepjezdziecki do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl