Baty ujeżdżeniowe 

 

Szeroki wybór batów jeździeckich ujeżdżeniowych znajdziesz w naszym internetowym sklepie jeździeckim. 

Czym różnią się baty ujeżdżeniowe od palcatów?

Baty jeździeckie ujeżdżeniowe to długie baciki do jazdy konnej o długości od 100 do 130 cm. Stosuje się je na koński zad, dlatego musi być odpowiednio długi, cienki i elastyczny. Natomiast palcat do jazdy konnej jest to krótki bat. Jego długość wynosi od 60 do 75 cm. Używany jest najczęściej przez jeźdźców skokowych, startujących w WKKW, czy rekreacyjnych. Sięga on do łopatki konia, służy do wzmocnienia działania łydki osoby jeżdżącej. Zakończony jest klapką, wydającą specyficzny odgłos.

 

Bardzo fajne baty ujeżdżeniowe można kupić od firmy YORK z żelową rączką, w różnych wariantach kolorystycznych. Baciki jeździeckie YORK, są wytrzymałe i dopasowują się do ręki jeźdźca, co zwiększa komfort jazdy. Doskonałe dla jeźdźców w rekreacyjnych i nie tylko. Stanowią one także świetny pomysł na prezent dla wszystkich osób jeżdżących konno. To najlepszy gadżet dla wszystkich koniarzy. Żelowe baciki jeździeckie produkowane są także przez firmę START, które także cieszą się dużą popularnością i uznaniem wśród pasjonatów jazdy konnej.
Dla prawdziwych fanów ujeżdżania szczególnie polecamy profesjonalne baty do jazdy konnej firmy FLECK, są one naprawdę rewelacyjne i odpowiednio elastyczne. Baty ujeżdżeniowe FLECK zbierają najlepsze opinie wśród jeźdźców na całym Świecie.

sklepjezdziecki do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl