ACAVALLO Strzemiona Arena ACAVALLO Strzemiona Arena
Producent: Acavallo
Cena: 655,00 zł
sklepjezdzieckizobacz więcej
ACAVALLO Strzemiona Opera ACAVALLO Strzemiona Opera
Producent: Acavallo
Cena: 435,00 zł
sklepjezdzieckizobacz więcej

Acavallo - producent wysokiej klasy sprzętu jeździeckiego 

 

Historia pionierskiej firmy produkującej sprzęt do jazdy konnej Acavallo 

Firma Acavallo została założona w 2003 roku i szybko stała się firmą doskonałości w branży, uznawaną na całym świecie za niezawodność swoich produktów jeździeckich. W 2013 roku, wraz z przyłączeniem drugiej generacji rodziny Benetti, firma Acavallo wdrożyła dział obsługi klienta i obsługi klienta, aby sprostać wymaganiom i potrzebom klientów. Podobnie jak jej matka, Vittoria Benetti ma również przeszłość jako amazonka i dorastała w towarzystwie, pochłaniając wiedzę techniczną przekazaną przez jej rodziców. Vittoria koordynuje również dział marketingu i komunikacji. Acavallo może pochwalić się 360 ° wiedzą w zakresie wyposażenia technicznego koni. Flagowy produkt jest wykorzystywany przez produkty, które wykorzystują jako surowiec żel terapeutyczny, taki sam jak w medycynie, aby promować zdrowie pacjentów. Od połączenia żelu z naturalnymi materiałami, takimi jak naturalna owcza wełna,. Podkładki pod siodło Acavallo używane są przez wielu zawodników, przede wszystkim przez wielokrotnie nagradzaną Charlotte Dujardin, świadectwo doskonałości i Scotta Brasha. 

Co sprawia, że produkty jeździeckie marki Acavallo są tak wyjątkowe? 

W 2014 roku firma Acavallo rozszerzyła swoją ofertę produktów na rynku jeździeckim, wprowadzając nowe, rewelacyjne podkładki pod siodło i strzemiona Opera. Ich produkty odznaczają się najwyższą jakością i zawierają czapraki, pokrowce na siodła, popręgi, strzemiona, buty końskie, kalosze i wiele akcesoriów żelowych. Acavallo jest obecny w ponad 40 krajach i posiada liczne patenty, wykazując wysokie standardy innowacyjności. 

Rewelacyjny sprzęt jeździecki firmy Acavallo 

ACAVALLO Podkładka żelowa pod siodło podnosząca przód, Respira Air Realase Soft Gel Pad 

Wyróżnia ją zastosowanie najnowszych technologi podczas produkcji podkładki, wykonanie z najwyższej jakości materiałów. Jako jedyna podkładka ACAVALLO Respira Air Realase Soft Gel Pad & Front jest 20% lżejsza od pozostałych podkładek żelowych. Posiada liczne wypukłości z bocznymi otworami pozwalającymi na niesamowicie skuteczną, poziomo kierowaną cyrkulacje powietrza i zwiększoną absorpcję wstrząsów, podnosi przód siodła. Idealna podczas każdego treningu, zawodów i wyjazdów w teren.

ACAVALLO Popręg z żelem i fartuchem 

Popręg z fartuchem firmy Acavallo jest wykonany z materiału kompozytowego TPU i skóry ekologicznej
posiada żelowe wstawki rozkładające nacisk, co usprawnia krążenie krwi. Umiejscowienie żelowych wstawek jest zaprojektowane tak, by powietrze mogło przepływać swobodnie, co ułatwia termoizolację. Zamocowanie specjalnego, bezpiecznego haka ułatwia dopinanie dodatkowych pomocy. 

ACAVALLO Strzemiona Opera 

Są to funkcjonalne strzemiona Opera firmy Acavallo. Dzięki specjalnemu zawieszeniu puśliska nie skręcają się
ułatwiają pewne i stabilne ułożenie nogi jeźdźca. Laserowo grawerowana wkładka ze stali nierdzewnej gwarantuje większą przyczepność. 

Wyjątkowy sprzęt do jazdy konnej Avavallo dostępny jest w naszym internetowym sklepie jeździeckim Kashtan. 

sklepjezdziecki do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl